Kdo je Company
Shifting?

Co s námi rezonuje

Stále častěji se setkáváme s majiteli firem, kteří chtějí spolu s růstem efektivity a zisku dosahovat i vzrůstajícího pocitu štěstí a rovnováhy životních rolí u svých zaměstnanců, zákazníků, dodavatelů a dalších součástí firmy.

Společnost Company Shifting vznikla s posláním podpořit tento trend a ovlivnit v tomto směru kulturu podnikání ve střední Evropě. K běžné úrovni racionálního rozhodování ve firmách otevíráme s klienty skrytou dynamiku na úrovni osobního a kolektivního nevědomí.

Vážíme si každé zakázky, protože posouvá jak klienta, tak i nás samotné. Spolupracovat s Company Shifting znamená zviditelnit a prožít to, co je v systému firmy skryté.

Za tým Company Shifting Jan Krejčiřík

Jan Krejčiřík
Majitel společnosti

„Být úspěšný v jedné životní roli je mnohem jednodušší než být průměrný v těch ostatních. S růstem úspěchu v jedné oblasti života často klesá štěstí v těch dalších. Jedna z nejtěžších dovedností v životě je právě rovnováha životních rolí a uvědomování si hranic.“

„Co budu dělat až budu velký? No nejspíš to povedu, nebo to spíš dovedu? Asi nejdřív dovedu a pak povedu, i když jich znám dost co to mají naopak. Měli velkou moc, kterou vystřídala bezmoc, odmítli pomoc a dnes mají nemoc. Protože komu není rady, tomu není vzájemné hospodářské pomoci…“

Chci poděkovat všem bývalým členům, kteří se mnou byli u zrodu myšlenky BEHAVIO SHIFTINGU a COMPANY SHIFTINGU. Moc děkuji za trpělivost a energii, kterou vložili do projektu. Práce na projektu byla o to těžší, že jsem si nebyl jistý co budeme dělat. Jen jsem si byl jistý tím, že vím, co už dělat nechci. I toto málo stačilo proto, aby lidi projekt podpořili. Chci bývalým členům vzdát hlubokou úctu, protože na tom co ze sebe zanechali ve firmě na tom já i firma COMPANY SHIFTING může dále stavět.